Spolehlivý antivir vhodný pro školy a neziskové organizace

Zoner AntiVirus je moderní bezpečnostní řešení vhodné pro školy, které snižuje náklady na ochranu počítačů. Antivirová ochrana je zaměřena na hrozby aktuálně šířené přes internet. Kontaktujte nás pro více informací o licencování.

Získat

Dokonalá ochrana uživatelů

Zoner AntiVirus ve verzi pro PC se zaměřuje na Zero-day nákazu, která reálně koluje internetem. Je ideálním doplňkem antivirové ochrany, která je součástí moderních operačních systémů; rozšiřuje její detekční schopnosti a lépe chrání počítač před aktuálními hrozbami.

Prvotřídní detekční schopnosti

Detekční schopnosti Zoner AntiViru se specificky zaměřují na reálný internetový provoz. Zaměřujeme se na aktuální hrozby a dokážeme ihned detekovat výrazně vyšší procento závadných souborů, než konkurenční řešení se zpožděním.

Funkce aplikace Zoner AntiVirus

Představujeme hlavní výhody aplikace Zoner AntiVirus pro PC.

Zoner AntiVirus pro PC je dostupný pro OS Windows 10. Rozšiřuje antivirovou ochranu operačního systému o vlastní detekce Zero-day nákazy a virů.

Ochrana proti Zero-day zranitelnostem

Doplňková ochrana ZONER AntiViru rozšiřuje ochranu operačního systému před nákazou, která se šíří právě nyní. Na základě nejčerstvějších vzorků z reálného provozu dokážeme zablokovat nákazu jako první.

ZAV pro Windows

On-access a on-demand scan

ZONER AntiVirus kontroluje soubory stažené z internetu při jejich stažení či použití (on-access scan) a kontrolu lze spustit manuálně (on-demand scan)

Jak to funguje?

Antivirová ochrana stanic od ZONER AntiVirus doplňuje ochranu operačního systému a spolu s ním je vůči aktuálně šířené nákaze účinnější, než konvenční řešení. Podívejte se jak funguje.

Zapnutí kontroly a rezidentního štítu
Odhalení zranitelností
Odstranění nákazy
Spokojení uživatelé

Technologie ZAV

Zoner AntiVirus je moderní antivirový systém vyvinutý pro OS Windows, Linux a Android. Jádro ZAVu je robustně navržené, vysoce výkonné a dokáže obsluhovat jak rozsáhlé poštovní servery velkých korporací, tak pracovní počítače domácích i firemních uživatelů.

 • Detekce na základě signatur
 • Dynamická emulace kódu
 • Dynamická a statická heuristická analýza
 • Run-time heuristická analýza
 • Cílené a generické dekryptory
 • Dekompresory archivních formátů
 • Pravidelné aktualizace

Výkon

Zoner AntiVirus získává vzorky z reálného firemního provozu a díky tomu zná aktuální hrozby. V současnosti kontroluje miliony (citace) e-mailových zpráv měsíčně. Detekce pracuje s vysokou úspěšností blížící se 100 %. Díky tomu vám pomáhá zachytit aktuálně šířenou nákazu dříve, než běžné antiviry.

Serverů 111 Zpráv měsíčně 50 mil. Míra nákazy 0.19% Úspěšnost 99 %

Kontaktujte nás

Jste škola a máte zájem o zabezpečení vašich uživatelů? Vyplňte prosím náš kontaktní formulář a uveďte očekávaný počet uživatelů.

 

Licence ZAV pro jednoho uživatele (PC) stojí 200 Kč bez DPH na rok.

 

  Kontaktní osoba
  Jméno *
  Firma
  Mám zájem o AV ochranu formou:
  Komentář

  FAQ

  Nejčastější otázky a odpovědi v produktech Zoner AntiVirus pro domácnost a jejich fungování. Pokud zde nenajdete odpověď, neváhejte využít kontaktní formulář.

  Zoner AntiVirus je schopen běhu prakticky na každém procesoru x86 s podporou MMX. Pro emulaci programů využívající novější instrukční sadu je však potřeba také podpora SSEx instrukcí.

  ZONER Antivirus pro desktop je kompatibilní s Windows 10. Produkt vyvíjíme pro aktuálně podporovanou verzi OS. Starší verze systému nejsou kvůli ukončení technické podpory jejich výrobcem podporovány.

  Serverová verze ZONER Antiviru funguje na OS Linux, avšak není volně ke stažení.

  Program podporuje aktuální operační systém Windows 10. Dřívějším verzím Windows (Windows XP, Windows 7, Windows 8.1) skončila ze strany výrobce technická podpora a my podporu pro tyto systémy negarantujeme. Náš program na nich možná poběží, ale mohou se objevit chyby.

  ZONER AntiVirus je licencován individuálně. Pokud máte zájem o nasazení ve vaší škole, kontaktujte nás prosím pomocí poptávkového formuláře a domluvíme s Vámi detaily.

  Bez problému. Kolize s jinými antiviry na systému Windows nám není známa.


  Novinky z vývoje

  Vydání produkční verze ZONER AntiVirus 2.0

  Dne 25.6.2020 byla vydána produkční verze programu ZONER AntiVirus. Po betaverzi a veřejném testování ho nyní můžete používat ve verzi…

  Redesign aplikací pro Android

  Aplikace Zoner AntiVirus Free a Zoner Mobile Security dostaly při aktualizaci nový modernější design. Aplikace stále podporuje režim zobrazení pro mobil a…

  Android 7 omezuje funkce ZAV

  Kvůli změnám v architektuře systému není možné v Androidu 7 využít některé funkce Zoner AntiVirus Free a Zoner Mobile Security. Majitelé…

  Zobrazit log

  Píšou o nás

  Vývoj používání HTTPS podle statistik Googlu

  Odhadnout míru použití protokolu HTTPS na internetu je těžký úkol, proto se většinou vychází ze srovnání největších a nejznámějších serverů.

  Od července čeká HTTP v Chrome konečná

  Uvedení Chrome 68 bude pro svět internetu zlomové: Veškeré webové stránky nevybavené SSL/TLS certifikátem budou v této nové verzi prohlížeče od…

  Proč jsou code signing certifikáty nepostradatelné?

  Možná nejste přímými uživateli code signing certifikátů, ale přesto jste s nimi určitě (i když třeba nevědomky) pracovali nebo o…

  Všechny články

  Novinky z blogu

  Klasická phishing kampaň s novými nápady

  Techniky útočníků jsou stále vynalézavější. Pro zvýšení úspěšnosti jejich kampaní je třeba zvýšit důvěryhodnost phishingového sdělení. Pojďme se podívat na ukázku konkrétní kampaně, která se snaží obelstít uživatele a donutit ho ke spuštění makra a k nakažení počítače.

  Vydání produkční verze ZONER AntiVirus 2.0

  Dne 25.6.2020 byla vydána produkční verze programu ZONER AntiVirus. Po betaverzi a veřejném testování ho nyní můžete používat ve verzi…

  Nové webové stránky

  S potěšením oznamujeme, že jsme vypustili nové webové stránky oddělení ZONER AntiVirus. Kromě českého jazyka bude brzy vydána i anglická…

  Číst blog