Licenční ujednání

Licenční ujednání

1. Základní ustanovení

Tato dohoda je uzavírána mezi společností ZONER software, a.s., jako producentem programu Zoner AntiVirus (dále jen „program“) a Vámi, jako legálním vlastníkem nebo jeho zákonným zástupcem počítače na němž je kopie programu instalována (dále jen „uživatel“). Kladným potvrzením licenční smlouvy souhlasíte se všemi jejími body.

2. Program

Program JE volně šiřitelný software (tzv. freeware). Program lze volně šířit i bez předchozího písemného svolení ZONER software, a.s. Verze programu je poskytována bezplatně po neomezenou dobu od instalace na počítači.

3. Aktivace programu a licenční číslo

Pro plnohodnotnou funkci programu je nutné provést aktivaci programu. Aktivace programu se provádí přes internet, na stránkách www.zonerantivirus.com. Po úspěšné aktivaci obdržíte mailem unikátní licenční číslo (dále jen „licence“), které vložíte do nastavení programu. Teprve provedením aktivace a uplatněním licenčního čísla bude programu umožněno si zcela automatizovaně stahovat aktualizace a nové popisy virů.

4. Copyright

Práva k programu i všem jeho částem jsou vlastnictvím ZONER software, a.s., a/nebo jeho dodavatelů. Program je pod ochranou autorského zákona platného v České republice a ve státech s obdobnou ochranou duševního vlastnictví podle platných mezinárodních dohod.

5. Ostatní omezení

Není dovoleno převádět získanou licenci na třetí osobu, půjčovat nebo pronajímat třetí osobě. Není dovoleno program upravovat a nebo provádět jeho zpětnou analýzu nebo zahrnovat do jiných programových produktů a šířit programy takto vzniklé.

6. Multilicenční užití

Program s přiděleným unikátním licenčním číslem je dovoleno používat na více jak jednom počítači pouze v maximálním počtu kopií daných písemným prohlášením producenta (multilicenčním listem).

7. Ukončení platnosti smlouvy

Smlouva pozbývá platnosti v případě porušení jakéhokoliv bodu této smlouvy. Při ukončení platnosti MUSÍ být vymazány všechny kopie programu, které se vztahují k licenci udělené touto smlouvou.

8. Omezení záruky

ZONER software, a.s., nepřebírá žádnou záruku za škody způsobené použitím tohoto programu na počítači uživatele, ani za jakékoliv jiné škody nepřímo spojené s užitím tohoto programu.

9. Obchodní a technická podpora

Máte-li jakékoliv dotazy k legálnosti používání tohoto programu, kontaktujte obchodní oddělení ZONER software, a.s. Svoje technické dotazy směřujte na zákaznickou a technickou podporu.


Novinky z vývoje

Redesign aplikací pro Android

Aplikace Zoner AntiVirus Free a Zoner Mobile Security dostaly při aktualizaci nový modernější design. Aplikace stále podporuje režim zobrazení pro mobil a…

Android 7 omezuje funkce ZAV

Kvůli změnám v architektuře systému není možné v Androidu 7 využít některé funkce Zoner AntiVirus Free a Zoner Mobile Security. Majitelé…

ZAV je kompatibilní s Android 8 Oreo

Zoner AntiVirus Free byl updatován na verzi 1.13.5, Zoner Mobile Security na verzi 1.6.5 a uživatelé obou verzí aplikace je mohou…

Zobrazit záznamy

Píšou o nás

Vývoj používání HTTPS podle statistik Googlu

Odhadnout míru použití protokolu HTTPS na internetu je těžký úkol, proto se většinou vychází ze srovnání největších a nejznámějších serverů.

Od července čeká HTTP v Chrome konečná

Uvedení Chrome 68 bude pro svět internetu zlomové: Veškeré webové stránky nevybavené SSL/TLS certifikátem budou v této nové verzi prohlížeče od…

Proč jsou code signing certifikáty nepostradatelné?

Možná nejste přímými uživateli code signing certifikátů, ale přesto jste s nimi určitě (i když třeba nevědomky) pracovali nebo o…

Všechny články

Novinky z blogu

Nové webové stránky

S potěšením oznamujeme, že jsme vypustili nové webové stránky oddělení ZONER AntiVirus. Kromě českého jazyka bude brzy vydána i anglická…

Číst blog